Gemeentehuis 

Gemeentehuis, Marktplein 1, 9660 Brakel.

Servicegids gemeentehuis

Klik hier voor de servicegids gemeentehuis (online versie).

Klik hier voor de afdrukbare versie van de servicegids gemeentehuis.

Gemeentesecretaris

Jürgen De Mets

Tel.: 055 43 17 50 - e-mail: jurgen.demets@brakel.be

Financieel beheerder

Ludo De Smet

Tel.: 055 43 17 51 - e-mail: ludo.desmet@brakel.be

Secretariaat

Danny Van Daele - administratief hoofdmedewerker

Tel.: 055 43 17 52 - e-mail:  danny.vandaele@brakel.be

Tamara Verspeeten - stafmedewerker

Tel.: 055 43 17 54 - e-mail: Tamara.Verspeeten@brakel.be

Dany Blommaert - administratief medewerker

Tel.: 055 43 17 53 - e-mail: dany.blommaert@brakel.be

Grondgebiedszaken

Ruimtelijke Ordening en stedenbouw

Carin Grooten - Stedenbouwkundige

Tel.: 055 43 17 58 - e-mail: stedenbouw@brakel.be

Sarah Van Muylem - GIS ambtenaar

Tel.: 055 75 57 79 - e-mail: sarah.vanmuylem@brakel.be

Christelle Demooi - administratief medewerker

Tel.: 055 43 17 58 -  e-mail: christelle.demooi@brakel.be

Openbare werken

Rut Vanderstraeten - diensthoofd / ingenieur

Tel.: 055 43 17 59 - e-mail: rut.vanderstraeten@brakel.be

Francis Deboeverie - ingenieur

Tel.: 055 43 17 57 - e-mail: francis.deboeverie@brakel.be

Sybille Coesens - administratief medewerker

Tel.: 055 43 17 59 - e-mail: sybille.coesens@brakel.be

Milieu

Sandy Casieris - milieuambtenaar

Tel.: 055 43 17 60 - e-mail: milieu@brakel.be

Jonathan Verspeeten - administratief medewerker

Tel.: 055 43 17 60 - e-mail: jonathan.verspeeten@brakel.be

Burgerzaken

Marie-Paule Teerlinck - administratief hoofdmedewerker

Tel.: 055 43 17 62 - e-mail: mariepaule.teerlinck@brakel.be

Bevolking

Hilde Vandecatsye - administratief medewerker

Tel.: 055 43 17 67 - e-mail: hilde.vandecatsye@brakel.be

Dirk Faingnaert - administratief medewerker

Tel.: 055 43 17 66 - e-mail: dirk.faingnaert@brakel.be

Burgerlijke Stand

Debby De Pessemier - administratief medewerker

Tel.: 055 75 57 77 - e-mail: debby.depessemier@brakel.be

Peter Haegeman - administratief medewerker

Tel.: 055 43 17 65 - peter.haegeman@brakel.be

Sabrina De Bock - administratief medewerker

Tel.: 055 43 17 62 - e-mail: Sabrina.DeBock@brakel.be

Financiële dienst

Lien Decock - financieel deskundige

Tel.: 055 75 57 78 - e-mail: lien.decock@brakel.be

Joris Bakkaus - administratief hoofdmedewerker

Tel.: 055 43 17 56 - e-mail:  joris.bakkaus@brakel.be

Christiane tkint - administratief medewerker

Tel.: 055 43 17 55 - e-mail:  christiane.tkint@brakel.be

Toerisme - Cultuur - Informatie

Gary De Nooze - administratief medewerker

Tel.: 055 43 17 63 -  e-mail: toerisme@brakel.be

Jeugd - Middenstand - Senioren - Ontwikkelingssamenwerking

Kimberley Vanlierde - administratief medewerker

Tel.: 055 43 17 64 - e-mail: adviesraden@brakel.be - kimberley.vanlierde@brakel.be

Openingsuren gemeentehuis